Welcome, visitor! [ Login

 

Urfa Anal Escort Pelin

  • Listed: 29 Mayıs 2020 18:24

Description

Sahte lezbiyen aşkı sayesinde, Samantha Ronson diners içinde titriyordu. Kulübün müzik yapımcısı Mark Ronson ve moda tasarımcısı Charlotte Ronson ile tanışan DJ ve kız kardeşi bir gece 1500 dolar alıyordu, ancak şimdi çok ünlü ve çok özel arkadaşı Lindsay Lohan sayesinde gece başına 25.000 dolar alıyor. Bu onun yıllık gelirini yılda 3 milyon dolar yapıyor; entrika ve çatışma dolu bir ilişkiye bağlı kalmak çok da kötü değil.

“Sam, Lindsay’in şovu için gösterileceğini asla kabul etmese de, reklamverenler, sahipler ve yayıncılar Sam’i ayırırsanız, Lindsay’in de gösterme olasılığının yüksek olduğunu biliyorlar,” dedi dirsekleri ovmak için olan bir içeriden ünlü çift ile. “Sam şimdi dönmesi için daha fazla para istiyor ve kolaylaşıyor.”

İnsanlar sadece ikisini birlikte görmenin yanı sıra, son zamanlarda gittikçe daha sık gerçekleşen iki kavgayı görmeye değer parayı da alıyor. Sam kendi rekorunu kırmaya çalıştı ve bir jippy’de kariyer öldürmekle de tanınan Mean Girls’den kız arkadaşının albümün prodüksiyonuna müdahale etmediği konusunda kararlı.

Nihayet zamanlarda Miami’de bir kulüpte, Lohan tek bir yere yerleşti ve iyi olup olmadığını sorduğunda, cevabı şuydu: “Sam bu gece ev sahibi olmak için tutuldu, ben değil.”

“Her gün kavga ediyorlar,” diye açıkladı bir arkadaşı. Diyerek şöyle devam etti: “İkisinin de diğerinin yeterince dikkat etmediğini düşünmesi kıskanç ve çocukça çekişiyor. Birbirlerini gerçekten sevmelerine rağmen, bu ilişki Mart ayında sona erecek.”

Temaslerinin ne kadar gerçek olduğuna dair birçok spekülasyon yapıldı. Birçoğu Lohan’ı herkesin dikkatini çekmek için başka bir girişimde lezbiyen gibi davranmakla suçladı. Görünüşe göre, bu sefer Ronson da karşılığında birçok avantaj elde etti. Lohan’ın ünlü tokmaklarına özel haklar almanın yanı sıra, aynı zamanda bir milyoner! Bununla birlikte, gerçek, lezbiyen sevginin veya gerçek ekonomik bağımlılığın onları düşük tutacağı görülecektir.

  

288 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply